Hakkımızda

Saglikligidalar.com ailesi olarak amacımız siz değerli müşterilerimizi tamamen doğal yollarla üretilmiş sağlıklı ürünlerle buluşturmak, doğanın şifa gücünü evlerinize taşımak ve yaşamlarınıza sağlık katmaktır. Soğuk pres doğal yağlarla başlayan yolculuğumuz zaman içinde sizlere daha fazla sağlıklı ve doğal ürün sunarak büyüyüp genişleyecektir. Saglikligidalar.com’dan satın alacağınız her ürün titizlikle seçilir, özenle hazırlanarak sizlere ulaştırılır. Saglikligidalar.com size hiç bir kimyasal içermeyen sağlıklı ürünler özenle seçilir, testlerden geçirirlir, güvenle sizlere sunularak, evinize şifa enerjisini taşır.

 

Günümüzde sağlıklı gıdalar tüketmek ve sağlıklı olan gıdaya ulaşmak daha fazla önem kazandı. Nüfus artışıyla birlikte gıda üretiminin endüstrileşmesi bir yandan zaman ve maliyet açısından avantajlar sunarken, diğer yandan gıda kalitesinde düşüşlere ve katkı maddeli gıdaların tüketilmeye başlanmasına yol açtı. Bununla birlikte değişen yaşam şartları, yoğun çalışma hayatı, hava kirliliği, stres gibi etkenlerle kalp hastalığı, kanser, psikolojik rahatsızlıklar daha fazla görülmeye başlandı. 

 

Sağlıklı beslenmenin sağlıklı kalmak ve hastalıklardan korunmak için birincil öncelikli gerekliliklerden biri olduğunu düşündüğümüz için, öncelikle kendi sağlığımız besin seçiminde titiz araştırmalar yapmaya başladık. Zaman içinde pek çok ürün ve marka deneme imkanımız oldu ve bu alanda bilgi ve deneyim sahibi olduk. saglikligidalar.com ile kendi deneyimleyip memnun kaldığımız ürünleri sizlerle buluşturmak istedik.

 

Öncelikle kendi markamız olan Minerra markasıyla sizlerle buluşuyoruz. Minerra bir saglikligidalar.com markasıdır. Ülkemizin dört bir yanından laboratuvar analizleri yapılarak test edilen ve içerik olan yeterli vitamin mineral ve yağ asidi değerlerini taşıyan soğuk pres tohum, çekirdek ve yemiş yağları, gereken sıcaklıklarda şişelenerek özenle sizlere ulaştırılmaktadır. 

 

Minerra markasıyla başlayan yolculuğumuz zaman içinde çeşitlenecek ve saglikligıdalar.com aracılığıyla pek çok sağlıklı gıda markasını size ulaştırma isteği ve çabası içerisinde  olacağız. 

 

Bizimle ilgili merak ettikleriniz için lütfen mutlumusteri@saglikligidalar.com adresine mail atabilir ya da 0 212 642 33 97 numaralı telefondan haftaiçi 9.00 - 18.00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için çok değerlidir. 

  

saglikligidalar.com ailesi

Her türlü sorunuz için: mutlumusteri@saglikligidalar.com

  

Tedarikçi olmak için: info@saglikligidalar.com

 

 

Saglikligidalar logo