Saglikligidalar ailesi için müşteri memnuniyeti birincil önceliklidir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili görüşlerinizi her zaman bizimle paylaşabilirsiniz. Siparişinizle ilgili soru ve görüşleriniz için bizi haftaiçi 09.00 – 17.00 saatleri arasında 0 212 642 33 97 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da mutlumusteri@saglikligidalar.com adresinden maille bize ulaşabilirsiniz. 

Kargo & Teslimat
Satın almış olduğunuz ürünler MNG Kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Çalışma günleri içerisinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmekte ve İstanbul içine 1-2, İstanbul dışına ise 3-4 gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Kargonuzu, size iletilecek olan Sipariş Takip Numarası ile MNG Kargo websitesinden ve çağrı merkezinden de kontrol edebilirsiniz. 
Güvenli Ödeme
saglikligidalar.com olarak, sitemizden yapacağınız işlemleri SSL sertifikaları ile güven altına alınarak, sizlere en üst düzeyde güvenli bir alışveriş deneyimi sunmayı vaadediyoruz. Güvenlik sertifikaları sayesinde tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslarca görüntülenemez. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
İade Koşulları
06.03.2011 tarih 27866 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin" 2. maddesinin 3/a nolu bendi gereği “Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.” Teslim aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde şikayetinizi, mutlumusteri@saglikligidalar.com'a şikayetinizi iletmenizi veya sitemizin ‘Bize Ulaşın’ bölümünden mail göndermenizi rica ederiz.
Taşınmadan doğacak hasarların tespiti için, siparişinizi aldığınız anda ürün pakedini kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo esnasında meydana gelen hasarlar için kargo görevlisine tutanak tutturarak ürününüzü teslim almayınız. Siparişiniz sizlere yeniden iletilecektir.
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-postayı mutlumusteri@saglikligidalar.com.tr adresine gönderiniz veya sitemizin iletişim kanalları ile irtibata geçiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.
Sipariş
Çalışma günlerinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Saat 15:00'dan sonra veirlen siparişler ertesi gün kargolanır.
Ödeme Şekilleri
saglikligidalar.com alışverişlerinizi kredi kartınızla ve banka havalesi aracılığı ile güvenle yapabilirsiniz. Havale/EFT ile ödeme yapmanız için Garanti Bankası TR100006200073900006296414 No'lu IBAN'ı kullanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz havale/EFT ödemeleri aynı gün içerisinde kontrol edilerek siparişiniz hazırlanacaktır.
Sipariş Takibi
Ödemesi ulaşan siparişlerinizi kargoya verildikten sonra size gönderilecek olan kargo takip numarası ile http://www.mngkargo.com.tr/ üzerinden takip edebilirsiniz.