Diğer fotoğraflar

NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Limon Yağı 5ml

Stok Kodu:3012
22,00 ₺
NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Limon Yağı 5ml

100 % Saf Uçucu Limon Yağı

• Hoş kokuludur. Banyo sonrası kullanımda cildin nemlenmesine, ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilir.

• Kırışık ve kuru ciltler için kullanımına uygundur.

• Uçucu yağlar antioksidan ve antimikrobiyal özelliktedir.

Latince Adı : Citrus lemon

Notu : Baş Notu

Ürün Kalitesi : Organik / ID

Elde Ediliş Şekli : Soğuk Pres

Bitkide Oluşumu : Meyve Kabuğu

Menşei : İtalya

Koku Tanımı : Ekşimsi, taze, berrak

Ambalaj Şekli : 5 ml

NUKA DEFNE Essencia, 1995 yılından beri organik esansiyel ve sabit yağ üretimi yapmakta olan güvenilir bir firmadır. Organik soğuk pres üretim yapan NUKA, Türkiye’den gül, Fransa’dan lavanta, Çin’den tarçın, Avustralya’dan ökaliptus, Brezilya’dan gül ağacı gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinden en iyi hammaddeleri temin edip, Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır.

NUKA DEFNE Essencia yağları, şimdi saglikligidalar.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır. Saglikligidalar.com, en güvenilir üreticilerle sizleri buluşturmaya devam edecektir.

Önemli not: Her zaman soğuk sıkım olarak üretilen, size besin değerleri ve üretim koşulları bilgilerini sağlayabilecek, güvenilir markaların ürünlerini satın alınız. Alerjen etki görürseniz mutlaka kullanmayı bırakıp, doktorunuza danışınız.

Detaylar

NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Limon Yağı 5ml 100 % Saf Uçucu Limon Yağı • Hoş kokuludur. Banyo sonrası kullanımda cildin nemlenmesine, ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilir. • Kırışık ve kuru ciltler için kullanımına uygundur. • Uçucu yağlar antioksidan ve antimikrobiyal özelliktedir. Latince Adı : Citrus lemon Notu : Baş Notu Ürün Kalitesi : Organik / ID Elde Ediliş Şekli : Soğuk Pres Bitkide Oluşumu : Meyve Kabuğu Menşei : İtalya Koku Tanımı : Ekşimsi, taze, berrak Ambalaj Şekli : 5 ml NUKA DEFNE Essencia, 1995 yılından beri organik esansiyel ve sabit yağ üretimi yapmakta olan güvenilir bir firmadır. Organik soğuk pres üretim yapan NUKA, Türkiye’den gül, Fransa’dan lavanta, Çin’den tarçın, Avustralya’dan ökaliptus, Brezilya’dan gül ağacı gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinden en iyi hammaddeleri temin edip, Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. NUKA DEFNE Essencia yağları, şimdi saglikligidalar.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır. Saglikligidalar.com, en güvenilir üreticilerle sizleri buluşturmaya devam edecektir. Önemli not: Her zaman soğuk sıkım olarak üretilen, size besin değerleri ve üretim koşulları bilgilerini sağlayabilecek, güvenilir markaların ürünlerini satın alınız. Alerjen etki görürseniz mutlaka kullanmayı bırakıp, doktorunuza danışınız.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu Ürün İçin Kendi Yorumunu Yaz

Ürüne Yorum Yapıyorsunuz: NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Limon Yağı 5ml

Bu Ürüne Kaç Puan Verirsiniz? *

Kalite
0/5
Hizmet
0/5
Fiyat
0/5