Diğer fotoğraflar

Minerracure %100 Soğuk Pres Doğal Karpuz Çekirdeği Yağı 50ml

Stok Kodu:1051
44,00 ₺

Minerra Cure Karpuz Çekirdeği Yağı, ısıl işleme tabi tutulmadan, içeriğindeki değerli vitamin, mineral ve antioksidanlar korunarak, soğuk sıkım tekniği ile üretilen özel bir yağdır.


Minerra Karpuz Çekirdeği Yağı, karpuz çekirdeğinin faydalı içeriğini Türkiye'de ilk kez sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.


Karpuz çekirdeği yağı açık sarı renkli, diğer tohum ve çekirdek yağları gibi hafif odunsu  bir tadı olan, ince yapısından dolayı hızla emilen, asla yağlı his bırakmadan nemlendiren güçlü bir yağdır.


Minerra Karpuz çekirdeği Yağı, Omega 3 ve Omega 6, Magnezyum, Demir, Potasyum, Vitamin E ve Arginin içerir.


Karpuz Çekirdeği Yağı kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. İnce bir taşıyıcı yağ olmasından dolayı cilt bakımında kullanıma uygundur. Cildi iyice nemlendirir ve taşıyıcı bir yağ olduğu için kullanılan nemlendirici ve yaşlanma karşıtı ürünlerin daha iyi emilmesini sağlayarak, etkinliğini arttırır. 


Saç bakımında kullanıma uygun bir yağdır. Saçların görmüş olduğu işlemlere karşı daha dayanıklı olmasını sağlayan etken madde Argenin içerir. Ayrıca saç diplerinde oluşan kuruluk, kaşıntı ve kabuklanma için kullanılabilir. Detaylar

Minerra Cure Karpuz Çekirdeği Yağı

Isıl işlem görmeden, içeriğindeki değerli vitamin, mineral ve antioksidanlar korunarak üretilen Minerra Karpuz Çekirdeği Yağı, Karpuz çekirdeğinin faydalı içeriğini yoğun olarak sizlere sunuyor.

Karpuz çekirdeği yağı açık sarı renkli, diğer tohum ve çekirdek yağları gibi odunsu hafif bir tadı olan, ince yapısından dolayı hızla emilen, asla yağlı his bırakmadan nemlendiren güçlü bir yağdır.

Minerra Karpuz çekirdeği Yağı, Omega 3 ve Omega 6 Magnezyum Demir Potasyum Vitamin E Arginin içerir.

Karpuz Çekirdeği Yağı kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. İnce bir taşıyıcı yağ olmasından dolayı cilt bakımında kullanıma uygundur.

Cilt Bakımında Kullanımı:

Bütün cilt tipleri için uygun bir yağdır. Yağlı ciltler için gözenek temizlemek amaçlı kullanılabilir. 50ml karpuz çekirdeği yağını, 10 damla gül yağı ile karıştırarak, temizleyici yağ olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük nemlendiricinize 1 damla damlatıp emilimini arttırabilirsiniz.

Kuru ciltler neme yağlı ciltlere göre daha fazla ihtiyaç duyar. Bu sebeple yüksek nem veren, nem verirken içeriğindeki antioksidanlar, vitamin ve mineraller aracılığıyla cildi koruyan ve dengeleyen bir yağ olarak karpuz çekirdeği yağını kullanabilirler. nemlendiricinizden hemen önce karpuz çekirdeği yağı sürerseniz, nemlendiricinizin daha derinlere nüfuz etmesine yardımcı olabilir. Nemlendiricinizin verimliliğini arttırabilir.

Karpuz çekirdeği yağı taşıyıcı bir yağ olduğu için, diğer kullandığınız yağlarla ya da günlük nemlendiricinizle karıştırabilir, kullanmış olduğunuz nemlendiricilerin daha iyi emilimini sağlayabilirsiniz. Cildin sıkılığını korumada, nemi hapsetmede, çizgilenme oluşumunun önlenmesinde kullanılabilir. Kaz ayağı çizgilerinin oluşmaması için kullanılabilir.

Ödem olan ciltlerde de ödem attırıcı olarak kullanılabilir.

Saç Bakımında Kullanımı:

Karpuz çekirdeği yağı saçlar için önemli olan omega 3/6 yağ asitleri, magnezyum, demir, saç direncini arttırdığı ve ısıya karşı koruduğu bilinen Arginin içerir.

Saçlarınızın parlaklığını arttırabilir.

Hafif bir yağ olmasından dolayı ağırlık yapmaz, kuru saçlar uçları için gündüz kullanımına uygundur.

Saç diplerinde olan kaşıntı ve kabuklanma sorunlarının giderilmesi için düzenli olarak kullanılabilir.

Anti-imflamatuar bir yağdır.

Karpuz çekirdeği yağı aynı zamanda yenilebilen bir yağdır. Sağlıklı beslenme için gerekli olan antioksidanlar, omega 3/6 yağ asitleri, E vitamini içerir.

Karpuz Çekirdeği yağı ayrıca sağlıklı beslenmek isteyenler için de vazgeçilmez bir yağdır. İçeriğinde bulunan yüksek antioksidanlar, omega 3/6 yağ asitleri, vitamin ve minerallerle, tükettiğiniz öğün kalitesini arttırarak, sağlıklı beslenmenize yardımcı olur.

Minerra Cure ailesi olarak sizlere özel analizlerle ve titizlikle seçmiş olduğumuz hammaddelerden, hiç bir şekilde ısıl işlem ya da çözücü maddeler kullanmadan, tamamen %100 Doğal ve tek seferde soğuk sıkım olarak ürettiğimiz yağlarımızı sunmaktayız. Minerra adımız kalitemizin garantisidir.

Minerra Cure Avrupa standartlarında üretim sertifikası olan GMP sertifikasına sahiptir ve yakın zamanda denetimden geçerek, İngiltere'den BRC Gümüş Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Ürünlerimizle ilgili açıklamalar tavsiye niteliğindedir. İlaç yerine kullanmayınız.

Saglikligidalar.com sizlere titizlikle seçilmiş markaların ürünlerini sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde, gururla sunar.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Müşteri Yorumları

güzel bir yağ

internette araştırma yapınca buldum karpuz çekirdeği yağı böbrekler için iyiymiş, aldım kullanıyorum memnunum.

pelin, 22.03.2018
Fiyat
5/5
Hizmet
5/5
Kalite
5/5

memnun kaldım

Hindistan cevizi yağıyla karıştırıp kullandım, sanki daha yumuşattı ve parlattı saçlarımı. Daha 2 kez kullandım. Kargo ertesi gün elime ulaştı, müşteri hizmetleri ilgiliydi, çok fazla soru sordum kararsızlıktan hepsini cevapladılar teşekkür ederim tekrardan.

ece, 6.03.2018
Fiyat
5/5
Hizmet
5/5
Kalite
5/5

sac

sadece saclarim icin kullandim cok kasiniyorsu sac diplerim iyi geldi bir de cok yumusatti saclarimi,oncesinde yagladiysam kremlemiyorum artik kisa aurede fayda gördüm tavsiye ederim.

yasemin oztekin, 14.01.2018
Fiyat
5/5
Hizmet
5/5
Kalite
5/5

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu Ürün İçin Kendi Yorumunu Yaz

Ürüne Yorum Yapıyorsunuz: Minerracure %100 Soğuk Pres Doğal Karpuz Çekirdeği Yağı 50ml

Bu Ürüne Kaç Puan Verirsiniz? *

Hizmet
0/5
Fiyat
0/5
Kalite
0/5