Diğer fotoğraflar

NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Çam Terebentin Yağı 10ml

Stok Kodu:3010
32,00 ₺
NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Çam Terebentin Yağı (Sibirya Ladini) 10ml

Sibirya ladini

100 % Saf Uçucu Yağ

• Hoş kokuludur. Banyo sonrası kullanımda cildin nemlenmesine, ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilir.

• Uçucu yağlar antioksidan ve antimikrobiyal özelliktedir.

Latince Adı : Picea abies leaf

Notu : Baş-Kalp Notu

Ürün Kalitesi : Naturel

Elde Ediliş Şekli : Damıtma

Bitkide Oluşumu : Filiz

Menşei : Rusya

Koku Tanımı : Taze orman kokulu

Ambalaj Şekli : 10 ml

NUKA DEFNE Essencia, 1995 yılından beri organik esansiyel ve sabit yağ üretimi yapmakta olan güvenilir bir firmadır. Organik soğuk pres üretim yapan NUKA, Türkiye’den gül, Fransa’dan lavanta, Çin’den tarçın, Avustralya’dan ökaliptus, Brezilya’dan gül ağacı gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinden en iyi hammaddeleri temin edip, Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır.

NUKA DEFNE Essencia yağları, şimdi saglikligidalar.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır. Saglikligidalar.com, en güvenilir üreticilerle sizleri buluşturmaya devam edecektir.

Önemli not: Her zaman soğuk sıkım olarak üretilen, size besin değerleri ve üretim koşulları bilgilerini sağlayabilecek, güvenilir markaların ürünlerini satın alınız. Alerjen etki görürseniz mutlaka kullanmayı bırakıp, doktorunuza danışınız.

Detaylar

NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Çam Terebentin Yağı (Sibirya Ladini) 10ml Sibirya ladini 100 % Saf Uçucu Yağ • Hoş kokuludur. Banyo sonrası kullanımda cildin nemlenmesine, ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilir. • Uçucu yağlar antioksidan ve antimikrobiyal özelliktedir. Latince Adı : Picea abies leaf Notu : Baş-Kalp Notu Ürün Kalitesi : Naturel Elde Ediliş Şekli : Damıtma Bitkide Oluşumu : Filiz Menşei : Rusya Koku Tanımı : Taze orman kokulu Ambalaj Şekli : 10 ml NUKA DEFNE Essencia, 1995 yılından beri organik esansiyel ve sabit yağ üretimi yapmakta olan güvenilir bir firmadır. Organik soğuk pres üretim yapan NUKA, Türkiye’den gül, Fransa’dan lavanta, Çin’den tarçın, Avustralya’dan ökaliptus, Brezilya’dan gül ağacı gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinden en iyi hammaddeleri temin edip, Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. NUKA DEFNE Essencia yağları, şimdi saglikligidalar.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır. Saglikligidalar.com, en güvenilir üreticilerle sizleri buluşturmaya devam edecektir. Önemli not: Her zaman soğuk sıkım olarak üretilen, size besin değerleri ve üretim koşulları bilgilerini sağlayabilecek, güvenilir markaların ürünlerini satın alınız. Alerjen etki görürseniz mutlaka kullanmayı bırakıp, doktorunuza danışınız.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu Ürün İçin Kendi Yorumunu Yaz

Ürüne Yorum Yapıyorsunuz: NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Çam Terebentin Yağı 10ml

Bu Ürüne Kaç Puan Verirsiniz? *

Fiyat
0/5
Kalite
0/5
Hizmet
0/5