Diğer fotoğraflar

NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Argan Yağı 30ml

Stok Kodu:3009
59,00 ₺
NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Argan Yağı 30ml

100 % Saf Sabit Argan Yağı

• Cildin nemlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olur.

• Saf sabit yağlar antioksidan özelliktedir.

Latince Adı : Argania spinosa

Ürün Kalitesi : Organik

Elde Ediliş Şekli : Soğuk Pres

Bitkide Oluşumu : Meyve çekirdeği

Menşei : Fas

Ambalaj Şekli : 30 ml

NUKA DEFNE Essencia, 1995 yılından beri organik esansiyel ve sabit yağ üretimi yapmakta olan güvenilir bir firmadır. Organik soğuk pres üretim yapan NUKA, Türkiye’den gül, Fransa’dan lavanta, Çin’den tarçın, Avustralya’dan ökaliptus, Brezilya’dan gül ağacı gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinden en iyi hammaddeleri temin edip, Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır.

NUKA DEFNE Essencia yağları, şimdi saglikligidalar.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır. Saglikligidalar.com, en güvenilir üreticilerle sizleri buluşturmaya devam edecektir.

Önemli not: Her zaman soğuk sıkım olarak üretilen, size besin değerleri ve üretim koşulları bilgilerini sağlayabilecek, güvenilir markaların ürünlerini satın alınız. Alerjen etki görürseniz mutlaka kullanmayı bırakıp, doktorunuza danışınız.

Detaylar

NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Argan Yağı 30ml 100 % Saf Sabit Argan Yağı • Cildin nemlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. • Saf sabit yağlar antioksidan özelliktedir. Latince Adı : Argania spinosa Ürün Kalitesi : Organik Elde Ediliş Şekli : Soğuk Pres Bitkide Oluşumu : Meyve çekirdeği Menşei : Fas Ambalaj Şekli : 30 ml NUKA DEFNE Essencia, 1995 yılından beri organik esansiyel ve sabit yağ üretimi yapmakta olan güvenilir bir firmadır. Organik soğuk pres üretim yapan NUKA, Türkiye’den gül, Fransa’dan lavanta, Çin’den tarçın, Avustralya’dan ökaliptus, Brezilya’dan gül ağacı gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinden en iyi hammaddeleri temin edip, Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. NUKA DEFNE Essencia yağları, şimdi saglikligidalar.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır. Saglikligidalar.com, en güvenilir üreticilerle sizleri buluşturmaya devam edecektir. Önemli not: Her zaman soğuk sıkım olarak üretilen, size besin değerleri ve üretim koşulları bilgilerini sağlayabilecek, güvenilir markaların ürünlerini satın alınız. Alerjen etki görürseniz mutlaka kullanmayı bırakıp, doktorunuza danışınız.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu Ürün İçin Kendi Yorumunu Yaz

Ürüne Yorum Yapıyorsunuz: NUKA DEFNE Essencia %100 Saf Soğuk Pres Organik Argan Yağı 30ml

Bu Ürüne Kaç Puan Verirsiniz? *

Fiyat
0/5
Kalite
0/5
Hizmet
0/5